Uspješan dan za fudbalere: Pobjede ''Ljubića'' i ''Borca''

Fudbaleri Ljubića ostvarili su na gostovanju u Šamcu pobjedu protiv tamošnjeg Borca, čime su stigli do zbira od 25 bodova. Šamčani su poveli u 33. minutu, da bi pet minuta kasnije crveni karton dobio prvotrimac Ljubića, Duško Subić.

Iako brojčano oslabljeni,“plavi“ su u finišu meča,u posljednjih 13 minuta,postigli tri gola i stigli do neočekivanog ali zasluženog trijumfa – 3:1.Strijelci su bili braća Žižak, Boris i Aleksandar, a jednom se u strijelce upisao i najistaknutiji pojedinac meča, kapitren Danko Segić.

Priliku za treću pobjedu u nizu Prnjavorčani će imati u subotu, 14. aprila, kada će ugostiti sastav Laktaša. Meč će biti odigran na stadionu „Siniša Peulić“, Prnjavoru, od 11 časova.

Konačno su se prvi put ovog proljeća radovali i igrači Borca iz Šibovske. Pred svojim navijačima savladali su tim Slobode iz Donjih Podgradaca sa 4:1. Golove za Borac postigli su Jasminko Kovač i Staniša Domuz, po dva pogotka. U narednom kolu Borac će putovati u Aleksandrovac, timu Potkozarja.