Ljubić u generalnoj provjeri poražen od Borca iz Kozarske Dubice

Fudbaleri Ljubića poraženi su juče u posljednjoj kontrolnoj utakmici odigranoj u sklopu priprema pred početak Druge lige, od Borca iz Kozarske Dubice 3:2.

U zanimljivoj fudbalskoj predstavi, koja je na momente više ličila na prvenstvenu nego na prijateljsku, prvi do prednosti stigli su gosti. Nedugo nakon toga Ljubić je izjednačio pogotkom Fehratovića, što je bio i rezultat prvih 45 minuta.

Drugo poluvrijeme opet bolje otvaraju gosti koji u 60. minutu stižu do nove prednosti. 15-ak minuta kasnije nakon katastrofalne reakcije gostujuće odbrane, Segić je izjednačio na 2:2, da bi gosti u finišu susreta, prekrasnim pogotkom iz slobodnog udarca stigli do trijumfa u ovom susretu.

Narednog vikenda startuje Druga liga RS, a Prnjavorčani će u okviru 1. kola na domaćem terenu u subotu od 18.00 časova ugostiti Dubrave, dok će Borac u prvom kolu Regionalne lige ugostiti Mladost iz Kotor Varoša, piše Prnjavor.info.