Segić odveo Ljubić u četvrtinu finala Kupa RS

Fudbaleri prnjavorskog Ljubića plasirali su se u ćetvrtinu finala Kupa Republike Srpske, posto su danas kao gosti porazili dobojsku Slogu 2:1.

Prnjavorčani su do prednosti stigli u 35. minuti kada je Segić nakon centaršuta Grahovca zatresao mrežu Sloge. Vodeći pogodak gostiju je i jedino vrijedno pomena iz prvih 45 minuta.

U nastavku domaći su zaigrali bolje, a do izjednačenja dolaze u 58. minuti, kada je Radovanović dobar kontra napad krunisao golom. U 78. minutu Sloga je mogla do potpunog preokreta, ali je Grahovac sa pet metara šutirao preko gola.

I kada se očekivali da će se na “Lukama” izvoditi penali, duboku u sudijskoj nadoknadi Segić nakon centaršuta Žiška, odvodi Ljubić u četvrtinu finala.

Parovi četvrtine finala Kupa RS biće poznati nakon žrijeba, a pored Ljubića u bubnju će biti Borac, Krupa, Radnik, Jedinstvo, Glasinac, Skugrić, Leotar.