Nestle liga: Tri medalje za AK “San”

Na finalu Nestle atletske lige Bosne i Hercegovine održane 11. oktobra u Banjaluci, atletičari Atletskog kluba “San” iz Prnjavora, predstavljajući banjalučku regiju,  ponovo su blistali osvojivši tri medalje –  dve zlatne i jednu bronzanu.

Belma Ćuran je osvojila zlatnu medalju u trci na 300 m sa novim ličnim rekordom od 46 sekundi i 12 stotinki, kao i zlatnu medalju u štafeti 4 puta 100 m.

Magdalena Katana je osvojila bronzanu medalju u trci na 600 m sa novim ličnim rekordom od 1 minuta 47 sekundi i 10 stotinki, kao i zlatnu medalju u štafeti 4 puta 100 m.

Ovo je bila još jedna uspešna i  poslednja provera pred 2. Jesenji humanitarni kros AK “San” Prnjavor, koji se održava u subotu 13. oktobra na Trim stazi kod Lovackog doma u Prnjavoru.