Odlični rezultati atletičara iz kluba "San"

Na ekipnom prvenstvu Bosne i Hercegovine i Republike Srpske u krosu održanom 12. oktobra u Goraždu, atletičari atletskog kluba “San” iz Prnjavora ostvarili su fantastičan uspjeh.

Juniorska ekipa u sastavu : Magdalena Katana, Jovana Mitrović, Kristina Stojković i Belma Ćuran pobijedile su u trci juniorki na 4000 m na Ekipnom prvenstvu Bosne i Hercegovine i Republike Srpske i time izborile pravo nastupa na Kupu Evropskih šampiona u krosu za klubove za juniorke, koje se sljedeće godine održava u Španiji.

Ekipa pionira u sastavu: Kristijan Marić, Goran Gamber i David Gamber osvojili su drugo mjesto za pionire na 2000 m na Ekipnom prvenstvu Bosne i Hercegovine i drugo mjesto na Ekipnom prvenstvu Republike Srpske.

Ženska ekipa u sve ukupnom plasmanu za žene osvojila je treće mjesto na prvenstvu Republike Srpske.